KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13856068
nr 1385 6068
Oidentifierad konstnär. Landskap med bro & kyrka. Olja på duk, ej signerad, 59x71, yttermått inklusive ram: 79x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:04:33
21/3 15:57:12
100 kr
22/3 15:56:53